torek, 26. februar 2019 Pridruži se družini prostovoljcev za Evropska univerzitetna prvenstva v Kopru!

Univerzitetna športna zveza Primorske vabi študente, da se poleti angažirajo pri izpeljavi Evropskih univerzitetnih prvenstev (EUC) v vaterpolu ter v odbojki na mivki.

Med 20. in 28. julijem pričakujemo v Kopru naval 300 študentk in študentov, športnikov z vseh koncev Evrope, zato bo za izpeljavo obeh prireditev potrebno veliko pomoči.

Kaj nudimo prostovoljcem za EUC?

Brezplačno hrano, pijačo, majice, kapice, nabiranje delovnih izkušenj, možnost opravljanja študijske prakse, poletne užitke ob morju, spoznavanje študentov z vseh koncev Evrope in veliko večerne zabave. Žal zaradi zasedenosti vseh kapacitet in viška turistične sezone ne moremo nuditi namestitve, sicer pa prijave zbiramo na spletnem naslovu: https://goo.gl/HNQ63B

Letošnji EUC bosta le prvi v nizu mednarodnih športnih prireditev, pri katerih bo UŠZP sodelovala v bližnji prihodnosti. Že prihodnje leto bomo gostili Svetovno univerzitetno prvenstvo v floorballu, aktivno pomagamo pri prestižnemu triatlonu Ironman 70.3 Slovenian Istria in smo resen kandidat za Evropsko univerzitetno prvenstvo v dvoranski odbojki leta 2021, medtem ko mesto Koper kandidira tudi za Olimpijski festival evropske mladine leta 2023.