sreda, 23. december 2009 Predstavitev Norveškega mehanizma za študente

Program Finančnega mehanizma EGP in Norveškega finančnega mehanizma so vzpostavile države Islandija, Lihtenštajn in Norveška leta 2004 za podporo socialne in ekonomske kohezije v razširjenem evropskem gospodarskem prostoru.

Namen programa je podpora mednarodnemu sodelovanju, transnacionalnim partnerstvom in izvajanju mobilnosti za povečanje internacionalizacije visokega šolstva in raziskovalne dejavnosti v Sloveniji v sodelovanju z državami EGP EFTA (Islandija, Lihtenštajn, Norveška). Program je namenjen vsem akademskim področjem.

Predstavitev Norveškega mehanizma za študente vseh fakultet bo v torek, 19. 1. 2010 ob 14. uri v veliki predavalnici Fakultete za management (Cankarjeva 5, 3 nad.).

Več informacij in razpisi na spletni strani Univerze na Primorskem.