ponedeljek, 21. avgust 2017 Predstavitev natečaja za inovativno podjetniško idejo v agroživilstvu 2017 »Open Innovation in AgriFood«

UIP Univerzitetni razvojni center in incubator Primorske v sodelovanju z Agencijo SPIRIT vabi študente, zaposlene in raziskovalce Univerze na Primorskem na promocijsko delavnico Nacionalnega poziva za inovativne projekte v agroživilstvu 2017.

Na dogodku bo gost g. Andraž Zvonar iz Zavoda PERMAFRUIT, ki je bil izbran med 10 finalisti natečaja »Open Innovation in AgriFood 2016« na globalni ravni, ter se je udeležil »Boot Campa« v Turinu. Predstavljena bo osebna izkušnja in potek, ter pozitivni učinki sodelovanja na natečaju, kot tudi srečanje s tujimi investitorji.

Delavnica bo v četrtek, 24. 8. 2017, ob 11.00 v Študentskem centru UP (Čevljarska 27), Koper.

Program delavnice je objavljen v VABILU.