četrtek, 5. januar 2023 Predstavitev možnosti sodelovanja s Slovensko vojsko na UP FAMNIT

Predstavitve Slovenske vojske so namenjene spoznavanju možnosti pristopa k Slovenski vojski kot delodajalcu ali kot preizkušnja naših sposobnosti.

Na spletni strani www.postanivojak.si so objavljeni vsi pogoji za različne možnosti pristopa k vojski, in sicer pogoji za zaposlitev v Slovenski vojski, pogoji za vstop na Častniško šolo Slovenske vojske in častniška kariera, pogoji za prostovoljno služenje vojaškega roka, možnost, kako postati pripadnik pogodbene rezervne sestave ali pa, kako že tekom študija prejemati štipendijo Slovenske vojske.

Slovenska vojska v svojih vrstah ponuja in omogoča delo preko 70 različnih poklicev in je zanimiva za slehernega posameznika.

Pridružite se prestavitvi in raziščite možnosti sodelovanja s Slovensko vojsko.

Kdaj? 9. 1. 2023, 13.00 – 14.00

Kje? UP FAMNIT, predavalnica MP6

Izvedba bo potekala v slovenskem jeziku.

Prijava na dogodek.

Vljudno vabljeni.