sreda, 11. december 2019 Predstavitev knjige Ocean v malem

Vabljeni na predstavitev knjige Ocean v malem, ki bo v akvariju Piran v petek, 13.12.2019,  ob 11.30.

Pogovor z avtorji knjige, prof. dr. Lovrencem Lipejem (NIB-MBP), dr. Manjo Rogelja (GEPŠ Piran) in dr. Borutom Mavričem (NIB-MBP), bo vodil mag. Robert Turk (ZRSVN).

Knjiga Ocean v malem je nastala v okviru istoimenskega projekta, s katerim se Akvarij Piran širi izven svojih sten. V knjigi predstavijo vlogo Akvarija Piran kot stičišče številnih aktivnosti na morju ter njegovo izobraževalno, ozaveščevalno, raziskovalno in naravovarstveno delovanje v lokalnem okolju. Bralca želijo spoznati z delovanjem Akvarija Piran, mu prikazati kaj vse se skriva za razstavnimi akvariji in mu približati aktivnosti povezane s pridobivanjem in skrbjo za morske organizme.

Lepo vabljeni!