torek, 28. februar 2023 Predstavitev brezplačnega programa SEI: Student Entrepreneurship&Internship Program/SEI: Student Entrepreneurship&Internship Program Presentation

Vas zanima podjetništvo, ste željni pridobivanja novih znanj s področja poslovanja, ekonomije in podjetništva?

Veleposlaništvo ZDA v Ljubljani skupaj s AmCham Slovenija pripravlja 14- dnevni poletni program:

The Future of Business – Intern and Learn

A Hands-On Experience in Business, Economics & Entrepreneurship for Slovenian Students

Glavni namen 14- dnevnega programa s pripravništvom je praktično spoznavanje poslovanje in ekonomije v resničnem svetu. Izbrali bodo 20 prijavljenih slovenskih študentov, starih med 19 in 28 let, ki bodo imeli priložnost opravljati prakso v podjetjih, ki so člani AmCham Slovenija, poleg tega pa jim bo veleposlaništvo ZDA v Ljubljani omogočilo več kot 20 usmerjenih seminarjev, obiskov na terenu s profesorjem podjetništva iz ZDA in drugih vabljenih govorcev.

K prijavi so vabljeni študentje različnih področij, ki:

• so 2. letnik 1. stopnje ali višje
  • zelo dobro berejo, pišejo in govorijo angleško

KRATKA PREDSTAVITEV PROGRAMA SEI ZA ŠTUDENTE UP bo organizirana v sredo, 1. 3. 2023, 14.00 – 14.30, preko ZOOM-a.

Prijave na program SEI so odprte do petka, 3. marca 2023, do polnoči.

Are you interested in entrepreneurship? Are you enthusiastic to gain new knowledge in economy and business?

In collaboration with AmCham Slovenia, USA Embassy in Ljubljana is organizing 14-days summer program:

The Future of Business – Intern and Learn

The main purpose of the 14-day internship program is practical learning of business and economics in the real world. 20 registered Slovenian students between the ages of 19 and 28 will have the opportunity to do internships in companies that are members of AmCham Slovenia. In addition, the US Embassy in Ljubljana will provide them with more than 20 targeted seminars and field visits with professors and other speakers.

Welcome to apply are all students which are 2nd Year of Bachelor or higher and fluent in English.

On Wednesday, 1 March 2023, 14.00-14.30, the presentation of SEI Program will be held via ZOOM.

Application deadline is set on Friday, 3 March 2023, until midnight.