četrtek, 18. november 2010 Poziv za sodelovanje pri raziskavi

Društvo Integriteta vabi k sodelovanju študente pri raziskavi obsega in vzroka korupcije ter učinkovitosti nacionalnih prizadevanj za vzpostavitev transparentnosti in integritete. Projekt se osredotoča na ocenjevanje trinajstih ključnih institucij v državi, ki prispevajo k celovitosti, transparentnosti in odgovornosti. Izvedba raziskave bo potekala med letoma 2011 in 2012 v obsegu štirih mesecev.

Več o vsebini dela, pogojih, potrebnih dokazilih in prednostih sodelovanja najdete na spletni strani www.integriteta.si.

Prijavite se lahko preko elektronskega naslova info@integriteta.si ali po pošti: Društvo Integriteta, Dunajska 160, 1000 Ljubljana.