petek, 23. oktober 2009 Povabilo študentom iz Savinjsko – šaleške regije k sodelovanju v projektu »Zmagovalni izziv«

V SAŠA inkubatorju, mrežnem podjetniškem inkubatorju iz Velenja, si prizadevajo, da bi v Savinjsko - šaleški regiji povezali regijsko gospodarstvo ter bodoče perspektivne kadre. Zato so razvili projekt »Zmagovalni izziv«, katerega razvijajo v okviru EU projekta INNOVATION 2020, čezmejni program Slovenija-Avstrija.

S projektom želijo spodbuditi podjetja in mlade iz Savinjsko - šaleške regije k izvajanju skupnih projektov, z namenom pospeševanja pretoka znanja iz univerzitetnega okolja v gospodarstvo ter s tem posledično pospešiti razvoj regije.

Več o projektu si lahko preberete v priloženem dokumentu.

Za dodatna vprašanja lahko pišete na e-naslov petra.sitar@sasa-inkubator.si ali pokličete na tel. št. 03 899 61 90.

Referat za študente UP FAMNIT