ponedeljek, 13. april 2015 Povabilo k sodelovanju na ISAE4W - International Summer Academy for Women in Engineering

Dekleta, stara do 26 let ste vabljena k sodelovanju na International Summer Academy for Women in Engineering, dvotedenskem programu delavnic in predavanj s področja inženiringa ter naravoslovja. Program bo potekal med 13. ter 24. junijem 2015 na University of Applied Sciences Upper Austria, School of Engineering and Environmental Sciences v Avstriji. Udeleženke lahko izbirate med dvema osrednjima temama programa, in sicer med fiziko in tehnologijo ter biotehnologijo in kemijo. Pristojbina za udeležbo znaša 780 EUR in vključuje šolnino, nastanitev za obdobje trajanja programa, obroke ob delavnikih ter številne izlete. Za vse, ki vas udeležba na programu zanima ste vabljene, da oddate prijavo na spletni povezavi , časa imate do 30. aprila 2015.

Več informacij lahko dobite na spletni strani oziroma na e-naslovu: isae4w@fh-ooe.at