petek, 23. oktober 2009 Povabilo k predstavitvi študija v ZDA

Javni sklad Republike Slovenije za razvoj kadrov in štipendije v okviru svojega EducationUSA centra v naslednjem tednu gosti predstavnico University of Michigan iz ZDA, ki bo v četrtek, 28. 10. 2009, popoldne predstavila študij na University of Michigan, ki se uvršča med najboljše univerze v ZDA in v svetu, ter tudi splošno študij v ZDA ter vpisne in sprejemne postopke, na voljo pa bo tudi za morebitna vprašanja.

Predstavitev bo trajala predvidoma eno uro z začetkom ob 15. uri, pri večjem interesu pa bosta, če bo možno, zagotovljena dva termina isti dan.

Udeležba je brezplačna, ker pa so mesta omejena, je prijava po e-posti na naslov EducationUSA@sklad-kadri.si obvezna. Prijave bo sklad zbiral do zasedbe mest oziroma najkasneje do srede, 28. 10. 2009, do 12. ure. Vse interesente prosijo, da ob prijavi navedejo tudi svojo izobraževalno institucijo, stopnjo in letnik vpisa v študijskem letu 2009/10.

Več informacij je objavljenih na spletni strani sklada.

Referat za študente UP FAMNIT