petek, 5. december 2014 Postanite prostovoljec Evropskega univerzitetnega košarkarskega prvenstva Koper 2015

Ob mednarodnem dnevu prostovoljstva, ki ga obeležujemo 5. decembra,  Univerzitetna športna zveza Primorske (UŠZP), Univerza na Primorskem (UP) in Študentska organizacija Univerze na Primorskem (ŠOUP) vabijo vse, ki bi želeli soustvarjati največjo univerzitetno košarkarsko prireditev (EUC basketball 2015) v Kopru, da se prijavite na uradni spletni strani prvenstva.

Prijavite se lahko na posamezna področja prostovoljcev, in sicer: tekmovalni del, IT, mediji, akreditacije, info točke, transport, usmerjanje občinstva in varnost, atašeji ekip, promocije, VIP, brisalci parketa, podpora organizaciji ter navijaške cone. Več o prostovoljstvu si lahko preberete na povezavi.

Za več informacij je na voljo Marko Juretič, predsednik Organizacijskega odbora EUC BASKETBALL 2015 na telefonski številki 031/ 376-726 ter na elektronskem naslovu: marko.juretic@uszp.si.