torek, 2. julij 2019 Postani prostovoljec na Evropskih univerzitetnih prvenstvih v odbojki na mivki in v vaterpolu

Koper bo že čez 3 tedne prizorišče Evropskih univerzitetnih prvenstev v odbojki na mivki in vaterpolu (EUC). Na obeh mednarodnih tekmovanjih, ki ju bo v novem mestnem olimpijskem bazenu in športnem parku s peščenimi igrišči izpeljala Univerzitetna športna zveza Primorske (UŠZP), bo od 21. do 27. julija nastopilo skoraj 300 športnikov in spremljevalcev z vseh koncev Evrope.

Ekipa organizatorjev še vedno potrebuje dodatno pomoč, zato ponovno vabijo k sodelovanju.

Prijave prostovoljcev zbirajo na spletnem naslovu https://goo.gl/HNQ63B. Za dodatne informacije so vam na voljo na e-naslovu sandi.jerman@uszp.si in na telefonski št. 041 964 175.

»Če želite med poletnimi počitnicami preživeti lep pester teden, uživati v morju in soncu, spoznati študentke in študente z vseh koncev Evrope, se ob tem zabavati in nabirati delovne izkušnje, potem se prek spletnih omrežij UŠZP in EUC takoj prijavite za sodelovanje!«