ponedeljek, 8. december 2014 Postani del Erasmus študentske mreže

Erasmus Student Network je prostovoljna mreža študentov, ki so na mednarodni izmenjavi že bili, tistih, ki si tja še želijo, pa tudi takih, ki bi mednarodno izkušnjo radi pridobili kar doma. V Kopru že deset let organizira dogodke za mednarodne študente in jim nudi pomoč pri vsakdanjih težavah.

Tudi v prihodnjem semestru je pričakovati prihod več tujih študentov, ki bodo kratko, a pomembno obdobje svojega življenja preživeli na izmenjavi v Kopru, v Izoli ali v Portorožu. Ob tej priložnosti ste vabljeni, da se pridružite ekipi, ter pomagate kot mentor, kot organizator/ka dogodkov ali le kot udeleženka na aktivnostih.

ESN Primorska je ena izmed petih ESN sekcij v Sloveniji in je del ESN International, največje evropske prostovoljne študentske organizacije, ki za mednarodne študente z več kot 10 000 prostovoljci skrbi na skoraj 450 univerzah po Evropi.

Več informacij o prijavi je dostopnih na naslednji povezavi: Postani del ESN Primorske