ponedeljek, 3. maj 2021 POSTANI DEL ACTUALOVE EKIPE!

Zaključuješ študij?

V družbi Actual I.T. d.d., vodilnemu ponudniku globalnih IT rešitev za podporo poslovanju, iščejo mlade potenciale!

Ker je njihov moto: »Izzive spreminjamo v rešitve«, TE vabijo, da skupaj z njimi in njihovimi vrednotami odličnost, proaktivnost, spoštovanje, odgovornost, pišeš uspešno zgodbo še naprej.

Pridruži se inovativni in kreativni ekipi. Morda boš ravno TI njihov mladi karierni začetnik.

Če imaš urejen študentski status in si želiš opravljati študentsko delo v podjetju Actual I.T. d.d. te vabijo, da jim posreduješ svojo prijavo s kratkim življenjepisom na elektronski naslov:

kadrovska.sluzba@actual-it.si,

kjer so TI na razpolago tudi za morebitna vprašanja in dodatne informacije.

Prijave bodo obravnavali zaupno in v skladu z veljavno zakonodajo na področju varstva osebnih podatkov.