ponedeljek, 14. maj 2012 Poslovna kariera v podjetju Generali Group

Karierni center Univerze na Primorskem v sodelovanju s Fakulteto za management in Fakulteto za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije organizira predavanje v okviru projekta »Na zmenku z delodajalcem«

POSLOVNA KARIERA V PODJETJU GENERALI GROUP

v sredo, 16. maja 2012, ob 16. uri v Kopru

predavalnica B7, Fakulteta na management, Trg Brolo 12.

Program:

- predstavitev skupine Generali Group

- predstavitev finančne strukture in načina poslovanja podjetja

- predstavitev možnosti opravljanja strokovne prakse, zaposlovanja in kariernega razvoja

- udeleženci bodo lahko predstavnikom Generali Group predali svoj življenjepis in se jim osebno predstavili

Zavarovalnica Generali je del mednarodne skupine Generali Group, ki je ena vodilnih na svetovnem zavarovalniškem trgu. Poslovalnice imajo v več kot 60 državah in zaposlujejo več kot 85.000 ljudi po vsem svetu. Na tokratnem srečanju bodo predstavniki skupine predstavili možnosti kariernega razvoja in zaposlitve pri njih. Udeleženci bodo imeli možnost oddaje življenjepisa in osebne predstavitve odgovornim za kadrovanje v podjetju.

Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku, saj predstavniki Generali Group prihajajo iz predstavništva v Trstu.