četrtek, 16. junij 2011 Ponovitev delavnice "Retorika in javno nastopanje za uspešno kariero"

Zaradi velikega zanimanja, bo ponovno izvedena brezplačna delavnica "Retorika in javno nastopanje za uspešno kariero", ki jo organizira Sektor za izobraževanje in kakovost UP v okviru projekta Karierno načrtovanje in svetovanje za učinkovit vstop na trg dela (št. OP RCV_VS-11-016), v sodelovanju s Kariernim centrom Univerze na Primorskem Koper.

Delavnica bo tokrat pričela 22. junija 2011 ob 17.uri  v prostorih Fakultete za humanistične študije Koper na Titovem trgu 5 v Kopru.
Prijave sprejemajo na naslov info@kcup.si do zapolnitve mest oz. najkasneje do torka, 21.6.2011.

Podrobnejše informacije so na voljo v vabilu.