sreda, 18. marec 2015 Podjetniško tekmovanje POPRI

Primorski tehnološki park d.o.o. vabi k sodelovanju na podjetniškem tekmovanju za mlade – POPRI.

Zakaj sodelovati? Zaradi:

• atraktivnih nagrad (nagrajeni bodo zmagovalci in tudi najbolj »poporane« podjetniške ideje),
  • promocije v javnosti (POPRI so odlično medijsko pokriti: TV Slovenija, TV Koper, Planet TV, radio Koper, radio Robin, Delo, Dnevnik Primorske novice, Primorski dnevnik),
  • povratne informacije o podjetniški ideji skozi oceno strokovne komisije,
  • novih poznanstev in nepozabne izkušnje.

Torej sprejmite izziv in ne zamudite te priložnosti ter do 23. marca 2015 oddajte podjetniško idejo s slikovnim materialom:

•  na elektronski naslov popri@primorski-tp.si ali
  • po pošti na naslov Primorski tehnološki park, Mednarodni prehod 6, 5290 Šempeter pri Gorici.

Predlogo za opis podjetniške ideje najdete na tej spletni strani.

Za dodatna vprašanja je na voljo Maja Rajer Obid, vodja mednarodnih projektov na telefonski številki: 05 393 24 51 ter na elektronskem naslovu: ptp@primorski-tp.si.