petek, 16. oktober 2015 Podjetniška akademija vabi k vpisu

Podjetniški center KonektOn, pod okriljem Javne agencije SPIRIT Slovenija v sodelovanju s partnerji, organizira brezplačni 20-urni program usposabljanja in mentoriranja na temo podjetniške ideje z družbenim učinkom skozi proizvod ali storitve. Program se bo izvajal v Ljubljani, Murski Soboti in Kozini.

Pod strokovnim vodstvom boste razvili ekonomsko vzdržne poslovne modele za posamezne ideje in jih pripravili za tržni vstop in dolgoročno delovanje. V Kozini se bo program začel izvajati 29. oktobra in trajal do 9. novembra 2015.

Rok za prijavo je najkasneje do 25. oktobra 2015. Več informacij, pogoje prijave ter prijavnico najdete na njihovi spletni strani