ponedeljek, 1. april 2019 Podjetna Primorska 2019

UIP - Univerzitetni razvojni center in inkubator Primorkse v sodelovanju z Agencijo SPIRIT in ostalimi partnerji vabi vse inovativne podjetnike in potencialne podjetnike vseh starosti, da se prijavijo na natečan za najboljšo podjetniško idejo "Podjetna Primorska 2019".

Z nasveti, ki jih ponujajo ter z znanjem, ki ga finalisti pridobijo na delavnicah v sklopu natečaja in mentorskim programom, je lahko pot do podjetniške ideje hitrejša in prodor na trg veliko lažji.

Najbolj inovativne ideje bodo jeseni nagrajene s skupnim nagradnim skladom v vrednosti 30.000 eur.

Natečaj ohranja tri kategorije:
1. Start-up Academic - Rektorjeva nagrada Univerze na Primorskem, ki je namenjena študentom, mladim diplomantom, raziskovalcem in pedagoškim delavcem Univerze na Primorskem,
2.  Start-up Optimist, ki je namenjena posameznikom in ekipam, ki nimajo podjetniških izkušenj in niso nikoli bili ustanovitelji podjetja oziroma niso zasedali vodstvenih funkcij v podjetjih in
3. Start-up Accelerator Navigator, ki je namenjena izkušenim posameznikom ali ekipam, pri čemer je pogoj, da podjetje, ki ga prijavljajo na natečaj, ni starejše od treh let na dan objave razpisa.

Rok za prijavo je 15.5.2019.

Več informacij in prijavnico najdete TUKAJ.