petek, 15. junij 2018 Podjetje TALPAS d.o.o. zaposli Sistemskega inženirja

Podjetje TALPAS d.o.o. ponuja zaposlitev diplomantu 1. ali 2. stopnje računalništva.

Opis nalog obsega delo s področja komunikacijske opreme, konfiguracije omrežij, omrežnih storitev ter strežniških opreacijskih sistemov (Linux, Windows).

Zaželeno je poznavanje tako teoretičnih osnov mrežnih tehnologij, strežniških storitev, kot vsaj minimalnega nabora praktičnih izkušenj (v okviru seminarjev, praks, študentskega dela itd.). Širše poznavanje sistemskega področja in upravljanja strežnikov je dodatna prednost.

Kandidati svojo prijavo pošljite na elektronski naslov info@talpas.si ali po pošti na naslov TALPAS d.o.o., Ob progi 16, 6310 Izola.