sreda, 3. julij 2019 Podjetje Proizbira d.o.o. išče nove sodelavce!

Podjetje Proizbira d.o.o., ki deluje pod blagovno znamko Gambee je ena izmed vodilnih podjetij na področju elektronskih in avtomatiziranih igralniških iger. Predani k razvoju stremijo k rasti podjetja in nenehnemu izboljševanju kakovosti svojih izdelkov, spodbujajo ustvarjalnost svojih zaposlenih in skrbijo za dobro počutje ekipe.

Podjetje razpisuje dve delovni mesti.

1. TESTER/TESTERKA IGRALNIH NAPRAV (QA)
Pričakujejo :
-V. ali VI. stopnjo izobrazbe elektro smeri
-izkušnje na področju tehničnih znanj, predvsem dela z računalniki ter splošno poznavanje delovanja naprav
-poznavanje komunikacijskih protokolov (RS232, USB, TCP, itd.)
-aktivno znanje angleškega jezika
-motiviranost in angažiranost

Obseg dela bo :
-preizkuševanje različnih tipov igralnih naprav (slot avtomati, elektronska ruleta, itd.)
-preizkuševanje strojne ter programske opreme
-priprava testnih skript
-izobraževanje kadra v proizvodnji
-poročanje nadrejenim o opravljenem delu

2. PROGRAMER/PROGRAMERKA C++
Pričakujejo:
-VI. ali VII. stopnjo izobrazbe, smer računalništvo in informatika
-poznavanje programskega jezika C++
-izkušnje s programiranjem iger, multimedije (grafika,zvoki, itd.)
-poznavanje in izkušnje z delom v Windows okolju
-aktivno znanje angleškega jezika
-motiviranost in angažiranost

Obseg dela bo razvoj in programiranje različnih itpov iger na srečo (front-end, back-end).

Če vas katero od zgoraj omenjenih prostih delovnih mest veseli pošljite svoj življenjepis s priloženim pismom v PDF ali MS Word formatu na jobs@gambee.eu ali vesna@gambee.eu.