petek, 14. april 2017 Podjetje Outfit7 prireja tretji Talent Camp

Bi radi postali del ekipe Outfit7, ki je ustvarila najbolj znanega govorečega mačka na svetu? Vas zanima učenje od najboljših v panogi mobilnih iger? Bi sodelovali pri razvoju in izdelavi mobilne igre po lastni ideji? Želite preživeti nepozabne počitnice in najbolj kreativno poletje vašega življenja?

Podjetje Ekipa2 d.o.o., hčerinska družba Outfit7 Limited,  organizira tretji Outfit7 Talent Camp, ki bo potekal med 14. in 28. julijem v Ljubljani.

Na delavnicah boste lahko svoj talent nadgradili z izkušnjami vodilnih strokovnjakov iz panoge mobilnih iger. Učili se boste od najboljših mentorjev, ki ne bodo postavljali meja vaši domišljiji in kreativnemu potencialu. Razvijali boste veščine in ideje s področja razvoja mobilnih aplikacij in iger, zalednih sistemov in oblikovanja.

V štirinajstih dneh boste združili moči z vrstniki iz različnih držav. V inovativnem vzdušju boste ustvarili novo mobilno igro in se ob tem še neizmerno zabavali.  Najboljši med njimi boste lahko postali del zgodbe, ki jo živijo milijarde ljudi po vsem planetu. Outfit7 Limited, lastnik ene najbolj prepoznavnih blagovnih znamk na področju aplikacij, Talking Tom and Friends, bo morda prav tebi ponudil sodelovanje in te sprejel v svoje vrste.

Prijave so odprte do 22. maja prek www.outfit7.com/talentcamp, udeležba pa je brezplačna.