četrtek, 4. januar 2018 Podjetje HS PLUS zaposli programerja

Hitro rastoče podjetje HS PLUS iz Kamnika zaposli programerja. Podjetje se ukvarja s spletno prodajo fizičnih produktov v kar osmih državah.

Delovno mesto zajema vzdrževanje in nadaljnji razvoj orodja za statično generiranje landing pageov, pospeševanje spletne prodaje, integracijo različnih API-jev (Braintree, GLS, Facebook, …), optimizacijo spletnih strani in A/B testing. Od kandidata pričakujejo samostojnost in samoiniciativnost, sposobnost logično-analitičnega mišljenja ter veselje do uporabe novih procesov in tehnologij.

Kandidatu ponujajo delo v mladem in visoko motiviranem kolektivu, stimulativno delovno okolje s hitro možnostjo napredovanja, redno zaposlitev s polnim delovnim časom, dodatno nagrajevanje glede na uspešnost, fleksibilen delovni čas ter možnost dela od doma in možnost izbire lastnih projektov.

V kolikor se v iskanemu profilu prepoznate, pošljite svoj CV na jobs.it@hs-plus.com.