torek, 23. februar 2016 Prosto delovno mesto informatik - help desk

Podjetje Axent d.o.o. išče informatika za uspešno mednarodno pojetje, ki je specializirano za nudenje storitev na področju upravljanja podatkov bankam, finančnim podjetjem in večjim naročnikom.

Od kandidata pričakujejo obvladanje paketa MS Office, dobro poznavanje SQL jezika in osnovno znanje programiranja, znanje italijanskega in angleškega jezika, prilagodljivost, iznajdljivost, natančnost in samostojnost pri delu.

Ponujajo delo za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo, stimulativno plačilo ter možnost strokovnega in osebnega razvoja ter napredovanja. Več o prostem delovnem mestu si lahko preberete v priponki.

Prijave pošljite na elektronski naslov delo@axent.si ali na naslov Axent d.o.o., Pristaniška 3, 6000 Koper.