torek, 27. september 2011 PODIPLOMSKI ŠTUDIJ: Začetek predavanj št. l. 2011/12, sestanki s koordinatorji

Študente obveščamo, da se študijski proces za podiplomski študij prične v ponedeljek, 3. oktobra 2011, in sicer:

-          študenti magistrskega študija Matematične znanosti (PMA) pričnejo s podiplomskim seminarjem ob 16. uri. Seminar je obvezen za vse vpisane študente. Po zaključenem seminarju se ob 17:00 začnejo prva predavanja za predmete, ki se izvajajo v jesenskem semestru (Simetrija in prehodnost na grafih);

-          študenti magistrskega študija Računalništvo in informatika (PRIN) pričnejo s podiplomskim seminarjem ob 16. uri. Seminar je obvezen za vse vpisane študente. Po zaključenem seminarju se ob 17:00 začnejo prva predavanja za predmete, ki se izvajajo v jesenskem semestru (Podatkovni modeli in jeziki);

-          študenti doktorskega študija Računalništvo in informatika (PRIN) pričnejo s podiplomskim seminarjem ob 16. uri. Seminar je obvezen za vse vpisane študente.

V sklopu podiplomskega prvega seminarja je predviden uvodni sestanek študentov s koordinatorji študijskih programov, ki bo namenjen predvsem vprašanjem študentov ter nekaterim pomembnim informacijam o študiju v študijskem letu 2011/12.

Uvodni sestanek novih študentov magistrskega študija Aplikativna kineziologija s koordinatorjem študijskega programa bo v petek, 7.10.2011 ob 15. uri v Veliki predavalnici Srednje tehniške šole Koper (Šmarska cesta 4, Koper). Dosedanji študenti magistrskega študija Aplikativna kineziologija pričnejo s predavanji po urniku v torek, 4.10.2011.

Študenti doktorskega študija Matematične znanosti (PMA) pričnejo s podiplomskim seminarjem v ponedeljek, 10. oktobra ob 10. uri. Seminar je obvezen za vse vpisane študente.

Za dodatna pojasnila in informacije smo dosegljivi v Referatu (05/611 75 75, 05/611 75 79, referat@famnit.upr.si).

Želimo vam veliko študijskih uspehov v študijskem letu 2011/12!

Referat za študente UP FAMNIT