četrtek, 16. april 2015 Plačano pripravništvo za študenta računalništva in informatike v Španiji

Training Experience (TX) študentu računalništva in informatike, ki ima možnost pridobitve Erasmus+ štipendije, ponuja možnost opravljanja plačanega pripravništva v Valenciji. TX v imenu podjetja za tehnološko svetovanje išče inženirja programske opreme za obdobje 3 mesecev. Zahtevano je znanje angleškega jezika ter izkušnje s programiranjem v najmanj dveh programskih jezikih, zaželeno C/C++ in Python. Plača študenta bo cca.  200 EUR na mesec, njegov delavnik bo obsegal 35h/teden. Za več informacij obiščite njihovo spletno stran oziroma jim pišite na: internship@trainingexperience.org.