četrtek, 14. marec 2019 Plačana praksa za mlade - CEO za en mesec

CEO FOR ONE MONTH

Mednarodna skupina Adecco mlade talente že šesto leto vabi k vključitvi v program »CEO za en mesec«, ki izbranemu kandidatu omogoča mesečno delovno prakso ob boku direktorja Adecca. Program kandidatom odpre vrata v poslovni svet, saj lahko iz prve roke spoznajo delovanje mednarodnega podjetja. Prijave za CEO za en mesec 2019 zbirajo do 16. aprila 2019!

EXPERIENCE WORK DAY

Mladi imajo možnost, da en dan spremljajo zaposlene pri njihovem delu in tako dobijo vpogled v običajni dan na delovnem mestu v poklicu, kjer se želijo razvijati. Na izbrani dan so na voljo tudi karierne delavnice za študente.

BREZPLAČNO KARIERNO SVETOVANJE

Podjetje Adeco iskalcem prve zaposlitve ponujajo brezplačno karierno svetovanje in spletno bazo znanja.

Več informacij je na voljo na tej spletni povezavi.