sreda, 15. november 2017 Pina nagrajuje najboljšo diplomsko in magistrsko nalogo

PiNA kot nosilka ISKRE - Stičišče NVO Istre in Krasa razpisuje nagradi v višini 250 € bruto za najboljšo diplomsko in magistrsko nalogo, vezano na delo nevladnih organizacij za leto 2017.

Prijavite se lahko vse/-i študentke/-je Univerze na Primorskem (ne glede na stalno prebivališče) in študentke/-je drugih univerz v Sloveniji, s stalnim bivališčem v Obalno-kraški regiji, ki ste v letu 2017:
1) magistrirale/-i po t. i. bolonjskem sistemu ali diplomirale/-i po starem sistemu ali
2) diplomirale/-i po bolonjskem sistemu
ter ste v svojem delu obravnavale/-i tematiko, povezano z delovanjem nevladnih organizacij.

Ključni kriteriji za izbor najboljših del bodo aktualnost, uporabnost in pronicljivost diplomskega oz. magistrskega dela.

Prijavni obrazec ter podrobnejše informacije najdete TUKAJ.

Rok za oddajo je 27. november 2017 (12:00).