sreda, 31. januar 2018 Park Škocjanske jame vabi na razpis za usposabljanje za jamske vodnike

Javni zavod Park Škocjanske jame opravlja v okviru javne službe tudi dejavnosti predstavljanja parka širši javnosti ter opravljanja vodniške službe po parku in jamskem sistemu. V okvir delovnih nalog sodi predstavljanje muzejskih zbirk v parku vodenje po jamskem sistemu ter vodenje po učni poti. Poleg omenjenega se opravlja še delo prodaje v trgovini s spominki in ostala dela po dogovoru.  Za študente je organizirano obvezno usposabljanje in preverjanje usposobljenosti za jamske vodnike.

Pogoji za opravljanje študentskega dela vodnika: minimalna starost: 18 let, vozniški izpit B kategorije, znanje vsaj enega tujega jezika (ANG, ITA, NEM; znanje več tujih jezikov je zaželeno),  izpit za jamskega vodnika. Zaželena je komunikativnost in znanje tujih jezikov ter pripravljenost za opravljanje študentskega dela za obdobje dveh ali več mesecev.

Prijave zbirajo do 2.2.2018, na e- naslov: psj@psj.gov.si ali po pošti na naslov Park Škocjanske jame, Slovenija, Škocjan 2, 6215 Divača. Usposabljanje poteka vsak petek od 16.30 dalje in ob sobotah od 8.00 ure dalje v Promocijsko – kongresnem centru Pr Nanetovh, Matavun 8 v Parku Škocjanske jame.

Razpisna dokumentacija in program usposabljanja bo objavljen na spletni strani: www.park-skocjanske-jame.si, vendar bodo še možne manjše spremembe programa.