sreda, 27. januar 2016 Park Škocjanske jame vabi na usposabljanje za jamske vodnike

Javni zavod Park Škocjanske jame, ki v okviru javne službe opravlja tudi dejavnosti predstavljanja parka širši javnosti ter opravljanja vodniške službe po paku, vabi vse zainteresirane kandidate na usposabljanje in opravljanje izpita za jamske vodnike.

V okvir študentskih delovnih nalog sodi predstavljanje muzejskih zbirk, vodenje po jamskem sistemu ter vodenje po učni poti, delo prodaje v trgovini s spominki in druga dela po dogovoru. Usposabljanje za jamske vodnike poteka vsak pretek in soboto v Promocijsko – kongresnem centru Pr Nanetovh (Matavun 8 v Parku Škocjanske jame). Zaželena je komunikativnost in znanje tujih jezikov ter pripravljenost za opravljanje študentskega dela za obdobje dveh ali več mesecev.

Prijave pošljite do 10.2.2016 na naslov psj@psj.gov.si ali po pošti na naslov Park Škocjanske jame, Slovenija, Škocjan 2, 6215 Divača.

Več o programu usposabljanja si lahko preberete v priponki ali na njihovi spletni strani.

Vabljeni!