sreda, 7. januar 2015 Osnovni tečaj fotografije

Fotografinja Slavica Isovska v mesecu februarju 2015 ponovno organizira Osnovni tečaj fotografije, ki je namenjen vsem, ki jih fotografija navdušuje ter tistim, ki si želijo izpopolniti svoje tehnično znanje s področja fotografije.

Osnovni tečaj fotografije zajema 2 uri teoretičnega dela in 14 ur praktičnega dela, pri katerem bo uporabljeno pridobljeno znanje s teoretičnega dela tečaja. Podrobnejše informacije o vsebini tečaja so na voljo na povezavi. Cena tečaja je 30 EUR.

Za vse ostale informacije je na voljo ing. fot. Slavica Isovska na telefonski številki 031 573 108 in na elektronskem naslovu slavica.isovska@gmail.com.

Vljudno vabljeni k udeležbi.