torek, 30. september 2014 Osnovni in nadaljevalni tečaj fotografije

Fotografinja Slavica Isovska organizira dva tečaja fotografije, in sicer Osnovni tečaj fotografije ter Nadaljevalni tečaj digitalne fotografije.

Osnovni tečaj fotografije je namenjen vsem, ki jih fotografija navdušuje in tistim, ki si želijo izpopolniti svoje tehnično znanje s področja fotografije. Nadaljevalni tečaj digitalne fotografije pa je namenjen vsem, ki želijo nadgraditi svoje znanje in pridobiti osnovno znanje obdelave fotografij na računalniku.

Tečaja bosta potekala v dveh delih, in sicer teoretični in praktični del. Osnovni tečaj fotografije bo potekal v oktobru in novembru, prijavnina znaša 30,00 €. Nadaljevalni tečaj digitalne fotografije bo potekal ob zadostnem številu prijavljenih kandidatov, prijavnina znaša 60,00 €.

Na povezavi so na voljo podrobnejše informacije o Osnovnem tečaju fotografije in Nadaljevalnem tečaju digitalne fotografije.

Vljudno vabljeni k udeležbi.