torek, 16. september 2014 Opravljanje študijske prakse v tujini

Visoka šola za varstvo okolja (VŠVO) kot ena od 44-ih partnerskih institucij že tretje leto sodeluje v mednarodnem projektu PRAXIS, katerega cilj je bil razviti Evropski center odličnosti za študijske prakse. Cilj Evropskega centra odličnosti PRAXIS je, da na enem mestu ponudi študentom in ponudnikom študijskih praks čim bolj pestro in kakovostno ponudbo iskalcev in ponudnikov študijskih praks.

Na Evropskem centru odličnosti za študijske prakse študentov se lahko registrira vsak študent in poišče študijsko prakso v tujini. Prav tako se lahko registrira tudi vsaka organizacija, ki ponuja možnost študijskih praks študentom. V kolikor vas zanima opravljanje študijske prakse v tujini, lahko obiščete spletno stran projekta s klikom na povezavo.