ponedeljek, 28. maj 2012 Opravljanje izbirnih predmetov na drugih članicah Univerze na Primorskem 2012/13

Študente obveščamo, da je objavljen razpis za izbirnost med članicami Univerze na Primorskem (UP), ki študentom omogoča, da izbirajo izbirne predmete na drugih fakultetah UP, tam opravijo študijske in izpitne obveznosti ter nabirajo kreditne točke, ki bodo priznane kot opravljene študijske obveznosti na UP FAMNIT, v obsegu, ki ga omogoča študijski program, v katerega so vpisani.

Prijava za izbirnost je možna do petka, 15.6.2012.

Pri tem študente posebej opozarjamo, da pred izpolnitvijo prijave izbirnosti natančno preverijo vsebinske omejitve zunanje izbirnosti svojega študijskega programa – več pri predstavitvi posameznega študijskega programa na spletni strani UP FAMNIT v poglavju Izbirnost.

Brošura UP

Razpis in informacijski paket (seznam ponujenih predmetov) so dostopni na spletni strani UP.