ponedeljek, 10. oktober 2011 Okrogla miza o tutorstvu na Univerzi na Primorskem

Univerza na Primorskem vas vabi na okroglo mizo  Študent/ka, potrebuješ pomoč? Okrogla miza o tutorstvu na Univerzi na Primorskem, ki bo  v torek, 11.10.2011, ob 13.00, v prostorih UP Fakultete za management v Kopru (Cankarjeva 5).

Okrogla miza je namenjena vsem študentom univerze, študentom tutorjem, učiteljem in učiteljem tutorjem UP ter ostalim, ki jih tematika zanima. Tutorstvo kot ena od oblik usmerjanja na študijski poti je hkrati tudi eno od orodij kariernega usmerjanja študentov. Dogodek organiziramo v okviru projekta Karierno načrtovanje in svetovanje za učinkovit vstop na trg dela (http://www.upr.si/studij/).

Sodelujoči na okrogli mizi:

-         prof. dr. Roberto Biloslavo, prorektor za študijske zadeve UP,

-         doc. dr. Bojan Nastav, prodekan za znanstveno – raziskovalno delo študentov UP FM,

-         Viktorija Arsovska, študentka UP FM, sobitnica priznanja „Prostovoljka leta 2010“,

-         Elvis Bašanović, spec, direktor Kariernega centra UP,

-         viš. pred. mag. Robert Trunkl, Svetovalni center za študente, UP Turistica,

-         Sintija Veškovo, koordinatorica tutorjev študentov UP FM,

-         doc. dr. Gorazd Bajc, koordinator tutorstva UP FHŠ,

-         Petra Bevek, Visoka šola za dizajn,

-         doc. dr. Karmen Rodman, koordinatorica tutorjev učiteljev UP FM in vodja razprave.

Vabljeni!