ponedeljek, 11. september 2017 Odprte prijave za mlade iskalce zaposlitve iz Goriške in Obalno-kraške regije

Inštitut za mladinsko politiko, Ajdovščina izvaja projekt Lokalno partnerstvo za povečanje zaposlovanja mladih na lokalnem trgu dela, v okviru katerega bodo izvedli trofazna usposabljanja za mlade z možnostjo zaposlitve.

V okviru projekta sta na voljo še dve aktivnosti, in sicer praktično delo pri mladinskih in drugih organizacijah ter usposabljanje na delovnem mestu pri izbranem lokalnem delodajalcu.  Prijavijo se lahko kandidati, ki so stari od 15 do vključno 29 let, so aktivni iskalci zaposlitve ter imajo stalno prebivališče v Goriški ali Obalno-kraški regiji.

Prijavite se lahko preko spletnega obrazca. Več informacij najdete TUKAJ ali na njihovi spletni strani.