torek, 5. maj 2009 Obvezni sistematski pregled za študente 1. in 3. letnika programa Računalništvo in informatika

Vsi študenti 1. in 3. letnika morajo za vpis v 2. letnik oz. absolventski staž opraviti obvezni sistematski pregled. Termine pregleda določi Zdravstveni dom Koper (Zdravstveni dom Koper, Dellavallejeva ullica 3, Koper).

Razpored pregledov za študente 1. in 3. letnika univerzitetnega študijskega programa RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKA je naveden na seznamu.

Laboratorij in sistematski pregled potekata v Zdravstvenem doku Koper, Dellavallejeva ulica 3, Koper, Laboratorij. Opravljen laboratorij je pogoj za sistematski pregled.

Prosimo vas, da se pregleda zanesljivo udeležite. S seboj prinesite potrjeno zdravstveno izkaznico.

Referat UP FAMNIT