torek, 5. maj 2009 Obvezni sistematski pregled za študente 1. letnika programa Matematika

Vsi študenti 1. in 3. letnika morajo za vpis v 2. letnik oz. absolventski staž opraviti obvezni sistematski pregled. Termine pregleda določi Zdravstveni dom Koper (Zdravstveni dom Koper, Dellavallejeva ullica 3, Koper).

Termini za študente 1. letnika študijskega programa MATEMATIKA so naslednji:

1. LABORATORIJ (za vse študente): ponedeljek, 18. 5. 2009 ob 12. uri (Zdravstveni dom Koper, Dellavallejeva ulica 3, Koper, Laboratorij). Laboratorij je pogoj za pristop k sistematskemu pregledu.

2. SISTEMATSKI PREGLED: ponedeljek, 25. 5. 2009, Zdravstveni dom Koper, Dellavallejeva ulica 3, Koper:
    - ob 7.uri:  študenti s priimki na črke A do vključno črke K,
    - ob 8. uri: študenti s priimki na črke L do vključno črke.

Prosimo vas, da se pregleda zanesljivo udeležite. S seboj prinesite potrjeno zdravstveno izkaznico.

Referat UP FAMNIT