ponedeljek, 9. november 2020 Obvestilo uporabnikom knjižnice - izposoja in vračilo gradiva

Spoštovani,

obveščamo vas, da v času zaprtja knjižnice omogočamo prevzem in vračilo rezerviranega/izposojenega gradiva pred stranskim vhodom glavne stavbe UP FAMNIT na Glagoljaški 8. Gradivo rezervirate preko predhodne rezervacije v sistemu COBISS Moja knjižnica. Po obdelani rezervaciji boste na elektronski naslov prejeli obvestilo, da je gradivo pripravljeno za prevzem. Prevzem ali vračilo omogočamo vsak ponedeljek, sredo in petek med 10. in 12. uro oziroma po predhodnem dogovoru na elektronski naslov temena@upr.si ali telefonsko številko 05 6117 572. Uporabnike naprošamo, da pred prevzemom ali vračilom pokličejo na telefonsko številko 05 6117 572 in imajo s seboj osebni dokument ali veljavno študentsko kartico za identifikacijo.

Morebitne spremembe glede delovanja knjižnice bodo objavljene na spletu.

Hvala za razumevanje.