sreda, 11. december 2019 Objavljen dodaten razpis Erasmus+ za praktično usposabljanje v tujini // Additional open call for Erasmus+ Traineeships abroad

Vse zainteresirane študente obveščamo, da je objavljen dodaten razpis programa Erasmus+ za praktično usposabljanje študentov v tujini v tekočem študijskem letu 2019/2020 (pogodbeno leto 2018).

Rok za prijavo je odprt do porabe sredstev, vendar najdlje do predvidoma 4.3.2020. Študenti se na praktično usposabljanje prijavite preko ŠIS sistema v meniju ''Prijava na izmenjavo''.

Prijava mora vsebovati:

• spletno prijavnico (v ŠIS sistemu),
  • študijski sporazum za prakso (Learning Agreement for Traineeship) podpisan s strani študenta, koordinatorja študijskega programa na domači fakulteti ter odgovorne osebe na gostujoči instituciji,
  • kratek življenjepis v slovenskem ALI angleškem jeziku (v predlogi Europass življenjepis).

Vse dodatne informacije so dostopne v razpisu.

Vabljeni k prijavi!

_________________________________________________________________________________________

We inform all interested students that an additional Erasmus + call for student Traineeships abroad is published for the current academic year 2019/2020 (contract year 2018).

The deadline for application is open ended, with the latest due date expected on the 4.3.2020. Students are encouraged to sign up for Traineeships via the ŠIS system.

The application should include:

• Online application form (in ŠIS),
  • Learning Agreement for Traineeship, signed by the student,  the program coordinator at your sending faculty as well as the responsible person at the hosting institution,
  • A short CV in Slovene OR English (in Europass format).

For more information or clarification please contact the International Office at your faculty.

We encourage you to sign up!