torek, 11. december 2012 Objava članka v reviji Elektrotehniški vestnik

V letošnji številki 4 revije Elektrotehniški vestnik bodo objavili najboljše prispevke s konference ERK 2012, med katerimi je na podlagi ocene recenzentov tudi prispevek podiplomskega  študenta UP FAMNIT Aleksandra Tošića z naslovom:  Optimization of traffic networks using genetic algorithms.

Elektrotehniški vestnik je revija za elektrotehniko in računalništvo. Objavljamo recenzirane znanstvene prispevke v slovenskem in angleškem jeziku. Revijo izdaja Elektrotehniška zveza Slovenije. Letno izide 5 številk, od katerih je ena številka dvojna. Pri financiranju sodeluje Agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije.

Za izjemen dosežek Aleksandru iskreno čestitamo.