ponedeljek, 13. december 2021 Novartisov karierni zajtrk 2022

Novartis v Sloveniji že sedmo leto vabi slovenske strokovnjake naravoslovnih in drugih znanosti, ki jih zanimajo trendi v farmacevtski industriji in razvoj kariere v enem največjih globalnih farmacevtskih podjetij, da se udeležijo Novartisovega kariernega zajtrka.

Na spletnem dogodku bo več kot 30 Novartisovih sodelavcev udeležencem predstavilo delovane podjetja ter jim odprlo vrata v svet, v katerem na novo osmišljajo medicino.

Dogodek bo 12. januarja 2022, prijave pa sprejemajo do 15. decembra 2021. Več o Novartisovem kariernem zajtrku si lahko preberete na organizatorjevi spletni strani, kjer lahko tudi oddate prijavo.