petek, 4. september 2015 Zavod Nefiks vabi na Trening mladih trenerjev

Zavedaš se, da bodo različne izkušnje pomembno prispevale k tvojemu osebnemu in kariernemu razvoju. Ne želiš si pridobiti samo novega znanja, ampak tudi novih spretnosti. Ob udeležbi na delavnicah se sprašuješ, kako izvajalcu uspeva - tudi ti si želiš znati dobro izpeljati različne aktivnosti. Torej je prava izbira zate Nefkisov Trening mladih trenerjev.

Namen treninga je usposobiti motivirane mlade za kvalitetno in samostojno načrtovanje in izvajanje delavnic in treningov. Trening bo potekal v dveh terminih, in sicer od 18. - 20. septembra ter od 25. - 27. septembra v Hiši mladih v Ajdovščini.

Program treninga ponuja pridobivanje novih znanj o vodenju delavnic in treningov, preizkušanje in razvijanje kompetenc vodenja pod mentorstvom že izkušenih trenerk, spoznavanje novih ljudi in to vse skupaj v obliki zanimivih aktivnosti. Po opravljenem izobraževanju postaneš kompetenten trener in dobiš vpis treninga v svoj Nefiks.

Prispevek za vse zainteresirane za oba termina treninga znaša 245 € in vključuje bivanje, prehrano, program in materiale. V kolikor pa že sodeluješ pri Zavodu Nefiks ali Zavodu MEPI, je tvoj prispevek 160 €, prispevek za študente in brezposelne osebe znaša 190 €.

Prijave zbirajo do 9. septembra 2015 na elektronski naslov kkn@nefiks.eu. Število mest je omejeno.