četrtek, 3. september 2009 Natečaja Eureka! mladi 2009

Inštitut za inovativnost in tehnologijo je tudi letos – ob Evropskem letu ustvarjalnosti in inovativnosti – objavil nagradna natečaja Eureka! mladi 2009.

Vabljeni ste dodiplomski in podiplomski študentje, ki imate zamisli o tem, kaj bi se dalo zanimivega ustvariti, izboljšati in kako najti nove poslovne priložnosti, da svoje ideje zapišete in svoje naloge pošljete, skladno z navodili. Vabljeni tudi mentorji, ki znate pri mladih spodbujati ustvarjalnost in podjetnost, saj bodo mladi ustvarjalci z vašo podporo še boljši.

Več o projektu si lahko preberete na spletni strani Inštituta za inovativnost in tehnologijo.

Referat za študente UP FAMNIT