sreda, 6. marec 2019 Natečaj reševanja poslovnih primerov

Case Study Competition vabi na natečaj reševanja poslovnih primerov, katere določijo različna podjetja.

Podjetja, ki letos sodelujejo na natečaju so : Ina, Heineken, Loreal, Pliva, Helen Doron, Zagrebška Banka in Privredna banka Zagreb.

Na natečaju lahko sodelujete v skupinah z 2 do 4 člani, v skupini pa se lahko prijavite za največ 2 poslovna primera.

Prijave so možne od 4.marca do 17.marca, primere pa oddajate po spletu do 14.marca

Prijava je možna na spletni strani : https://www.estudent.hr/category/natjecanja/case-study-competition/#prijavi-se_tab

Potegujete se za denarne nagrade v višini 10000 kun (približno 1300€), 5000 kun (približno 670€) ter 3000 kun (približno 400€). Poleg tega podjetja ponujajo tudi možnosti za prakso, študentsko delo ter druge številne nagrade (vikend paketi za zmagovalno ekipo, darilni paket in vstopnice za festival Ultra).

Za vsa možna vprašanja so na voljo na e-mail naslovu : csc@estudent.hr