petek, 11. december 2015 Natečaj »Podjetna Primorska 2016«

Univerzitetni razvojni center in inkubator Primorske d.o.o. v sodelovanju z Univerzo na Primorskem ob podpori Agencije SPIRIT Slovenija tudi letos organizira natečaj za najboljšo podjetniško idejo primorske regije Podjetna Primorska 2016, ki bo potekal od decembra 2015 do maja 2016.

V okvira natečaja se obravnava inovativne poslovne ideje, ki so zanimive za gospodarski sektor Primorske in predstavljajo možnosti za investiranje. Natečaj je namenjen podjetnim študentom, raziskovalcem, akademikom in drugim posameznikom ali skupinam s Primorske, iz zamejstva in ostale Slovenije. Na natečaj se lahko prijavi posameznik, skupina ali pravna oseba, sodeluje pa lahko v treh kategorijah:

• OPTIMIST: prijavitelj nima predhodnih podjetniških izkušenj,
  • NAVIGATOR: prijavitelj že ima predhodne podjetniške ali vodstvene izkušnje,
  • REKTORJEVA NAGRADA: prijavitelji so študentje, diplomanti, raziskovalci in pedagoški delavci UP.

Strokovna komisija bo izbrala do 15 finalistov, razglasitev zmagovalcev in podelitev nagrad pa bo potekala 26. maja 2016. Nagradni sklad znaša 30.000 EUR.

Rok za prijavo (oddaja opisa poslovne ideje) je 31.1.2016. Več informacij, pogoje razpisa in prijavnico dobite na  www.uip.si, ki jo izpolnjeno oddajte na info@uip.si.

Vabljeni k udeležbi!