torek, 3. oktober 2023 NASA International Space Apps Challenge Sežana 2023

Inkubator Sežana napoveduje šesto izvedbo International Space Apps Challenge, v Sežani. Ta največji, 48-urni mednarodni tehnološki maraton združuje udeležence z vsega sveta, da s pomočjo javno dostopnih podatkov vesoljske agencije NASA iščejo inovativne rešitve za globalne izzive. Inkubator bo v okviru obeležitve svetovnega tedna vesolja, organiziral tudi Space Apps KIDS, ki bo namenjen najmlašim s seznanitvijo in tekmovanjem v robotiki - LEGO MINDSTORM.

Potekal bo virtualno in v živo od 7. do 8. 10. 2023 na Inkubatorju Sežana v Sežani.

Dogodek bo množično in hkrati potekal v več kot 200 mestih po celem svetu.

Poleg globalnih nagrad smo pripravili tudi zanimive lokalne:

• 1. nagrada: Vavčer za 1000 eur storitev Inkubatorja Sežana in polet v Aerodiumu Logatec
  • 2. nagrada: Vavčer 500 eur storitev Inkubatorja Sežana in ogled Vojaškega muzeja Pivka in polet v simulatorju MIG 21
  • 3. nagrada: Vavčer 250 eur storitev Inkubatorja Sežana in ogled Centra vesoljskih tehnologijHermana Potočnika Noordunga v Vitanjah.

Podrobnejše informacije >> TUKAJ

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na e-naslovu info@inkubator.si