četrtek, 5. april 2012 Naravoslovni dan v slovenski Istri za srednje šole

Če ste navdušeni naravoslovci in vas še posebno zanima življenje v morju, potem ste v okviru svoje šole lepo vabljeni na naravoslovni dan v organizaciji Fakultete za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije Univerze na Primorskem, kjer vam bomo pedagoški delavci programa Biodiverziteta skupaj s študenti popeljali na zanimivo, privlačno in poučno doživetje na najlepši konec naše obale. Več si lahko preberete tukaj.

Predvideni so trije termini  (april, maj, junij 2012).

Načini prijave: 1) Učitelji prijavijo skupino dijakov preko kontaktne osebe ali 2) učitelji prijavijo posamezne zainteresirane dijake (ob zapolnitvi mest bo javljen termin izvedbe naravoslovnega dne).

Kontaktna oseba: Felicita Urzi, e-mail: felicita.urzi@upr.si