torek, 20. oktober 2015 Nagradni natečaj za oblikovanje znaka EUROFEST-a 2016

Športna organizacija EURFEST d.o.o. organizira že 24. Eurofest 2016 - Evropski rokometni festival, ki bo  potekal od 2. do 7. julija 2016 v Kopru.

Eurofest d.o.o. vabi mlade nadobudne oblikovalce, da ustvarijo znak 24. Eurofesta. Naloga sodelujočega v natečaju je izdelati znak 24. EUROFEST-a, katerega glavni namen je uporaba za T-shirt majico prireditve. Vsak avtor lahko na natečaju sodeluje z več predlogi. Zmagovalec bo postal uradni oblikovalec 24. Eurofesta in bo lahko oblikoval še ostale tiskovine (plakat, naslovnica biltena,...).

Vsak kandidat se mora pred sodelovanjem na razpis prijaviti na naslov info@eurofest.si. Rok za oddajo del je 7. december 2015. Zmagovalec prejme praktično nagrado v vrednosti cca. 200 €.

Več o natečaju si lahko preberete v priponki ter na spletni strani EUROFEST.

Vabljeni!