petek, 6. oktober 2017 Nagradni natečaj za študente 2017 za najboljšo nalogo s področja energetske prenove stavb

Podjetje Borzen, operater trga z električno energijo d.o.o., že tretjič razpisuje Nagradni natečaj za študente 2017 za najboljšo raziskovalno nalogo s področja energetske prenove stavb.

Raziskovalno nalogo je potrebno pripraviti na študijskem primeru Srednje šole Jesenice, ki je potrebna celovite energetske sanacije. Raziskovalna naloga je lahko pripravljena s tehničnega in družboslovnega vidika, podrobnosti pa so na voljo v Pravilih natečaja.

Na natečaj se lahko prijavite do 12. oktobra, raziskovalno nalogo pa lahko oddate do 13. novembra 2017. Avtorje štirih najbolj perspektivnih raziskovalnih nalog čaka denarna nagrada.

Več informacij najdete TUKAJ.

Vabljeni k sodelovanju.